امروز سه شنبه, 01 بهمن 1398 - Tue 01 21 2020

منو

«دارالقرآن آله طه» بندرعباس موفق به کسب رتبه برتر کشوری شد


خبرگزاری شبستان: مدیر دارالقرآن آل طه آموزش و پرورش ناحیه ۲ بندرعباس از کسب رتبه برتر کشوری این دارالقرآن خبر داد و گفت: در همایش سراسری مدیران مراکز دارالقرآن کشور، از دارالقرآن آل طه به عنوان حائز رتبه برتر در سطح کشور تجلیل شد.

حجت الاسلام علی صادقی، مدیر دارالقرآن آل طه آموزش و پرورش ناحیه 2 بندرعباس در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان عنوان کرد: همايش توانمند سازی مديران دارالقرآن های سراسر كشور با حضور وزیر، معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش در اردوگاه شهید باهنر تهران برگزار و دارالقرآن آله طه ناحیه 2 بندرعباس به عنوان مرکز برتر معرفی شد.

 

وی، تجهیز دارالقرآن، جذب 392 قرآن آموز در رشته های مختلف با بهره گیری از طرح چهره به چهره در مدارس، راه اندازی وب سایت دارالقرآن در فضای مجازی و تشکیل باشگاه حافظان و قاریان نوجوان را از اهم فعالیت های دارالقرآن آل طه آموزش و پرورش ناحیه 2 بندرعباس ذکر کرد.

 

صادقی افزود: تشکیل حلقه های قرآنی در سطح مدارس، برگزاری محافل قرآنی با همکاری نهادها و ادارات دولتی نظیر اوقاف و امور خیریه و تبلیغات اسلامی، اجرای طرح مکبران نوجوان و طرح نسیم رحمت در مدارس ابتدایی از دیگر اقدامات این مرکز قرآنی است.

 

وی ادامه داد: در قالب طرح نسیم رحمت، مربیان دارالقرآن برای ارائه آموزش روخوانی و روانخوانی قرآن با روشی آسان و با استفاده از کتب درسی، بعدازظهرها و روزهای پنجشنبه هر هفته به مدارس اعزام می شود.

 

مدیر دارالقرآن آل طه آموزش و پرورش ناحیه 2 بندرعباس با اشاره به دوره های مختلف آموزشی در دارالقرآن آل طه، بیان کرد: هم اینک کلاس های آموزش روخوانی، روانخوانی، تجوید، حفظ، آموزش قرآن با روش بازی و سرگرمی ویژه نونهالان چهار تا پنج ساله، آموزش احکام، مداحی، اذان، مکبری و روخوانی قرآن ویژه مادران قرآن آموزان در این مرکز دایر است.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد