امروز چهارشنبه, 05 تیر 1398 - Wed 06 26 2019

منو

برگزاری جشنواره بین‌المللی فارابی در هاله‌ای از ابهام

 

 گروه انديشه: به رغم استقبال محققان و پژوهش‌گران داخلي و خارجي از جشنواره بين‌المللي فاربي، جشنواره‌اي که قرار بود آبان‌ماه برگزار شود، به تعويق افتاده و هنوز زمان و نحوه برگزاري آن مشخص نشده‌است.

به گزارش خبرگزاري بين‌المللي قرآن (ايکنا)، مسئولان اجرايي «هفتمين جشنواره بين‌الملي فارابي در حوزه علوم انساني و اسلامي» در نشستي خبري‌ با حضور غلام‌رضا خواجه سروي، معاون سابق فرهنگي و اجتماعي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري، که دوشنبه 29 مهر ماه در وزارت علوم برگزار شد، از برگزاري اين جشنواره خبر دادند.

آن نشست خبري، هر چند با گلايه‌هاي بسيار خواجه سروي از ناملايمات و کمبود منابع مالي جهت برگزاري جشنواره و پرداخت جوايز نفرات برتر همراه بود و در آن جلسه گفته شد که به دليل فقدان منابع مالي امسال نفر برگزيده خارجي انتخاب نشده‌است، اما در عين حال نويد برگزاري جشنواره در چهارم آبان ماه سال 1392 در مرکز همايش هاي بين‌المللي برج ميلاد داده شد.

اين خبر عمر چنداني نداشت، چنان که بعد از ظهر همان روز خبر به تعويق افتادن هفتمين جشنواره بين‌الملي فارابي منتشر شد؛ خبري که هنوز از صدر اخبار پايگاه اطلاع‌رساني جشنواره بين‌المللي فارابي برداشته‌ نشده‌است.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد